Azim Socks Logo L

Über uns

Azim Socks Hakkında

Azim Socks

Azim Socks

Azim Socks San.Tic.Ltd.Sti. Seit seiner Gründung im Jahr 1974 hat sich Azim Socks mit seiner Produktionskapazität, seinem qualifizierten Team, seiner breiten Produktpalette und seiner Kreativität einen Platz unter den führenden Unternehmen des Sektors erobert. Azim Socks arbeitet mit führenden Marken zusammen, die ihren Namen auf den internationalen Märkten tragen, und hat diesen Erfolg nachhaltig gemacht, indem es diesen Erfolg mit dem Respekt für Mensch und Umwelt, ethischen Arbeitswerten und dem Verständnis für soziale Verantwortung verbindet.

Jahre der Erfahrung
0 +
Jährliche Produktion
0 M
Maschine
0 +
Personal
0 +
Azim Socks

Über uns

Vision

Steigerung unserer Wettbewerbsfähigkeit und ständige Positionierung auf den vorderen Rängen des türkischen und weltweiten Marktes, Beitrag zur nationalen Wirtschaft durch neue Investitionen und Geschäftsmöglichkeiten, die wir geschaffen haben

Mission

Unser oberstes Ziel ist es, weiterhin einen bedeutenden Beitrag zu den türkischen Exporten und der nationalen Wirtschaft zu leisten und dabei die von unseren Kunden geforderten und erwarteten Werte in perfekter Weise zu liefern.

Technologie

Das Engagement für Innovation und Technologie ist eines der Schlüsselelemente, die die Erfolgsgeschichte des Unternehmens prägen. Mit den getätigten Investitionen in den Maschinenpark nutzt Azim Socks die neuesten technologischen Produktionsmittel.

Vizyonumuz

Rekabet gücümüzü arttırarak Türkiye ve dünyadaki pazar payında her zaman üst sıralara oynamak, yeni yatırımlarla ve kurduğumuz iş olanaklarıyla hem ülke ekonomisine katkı sağlamak hem de sahip olduğumuz marka değerini daha da yükseltmek şirket vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Çorap sektöründe kaliteli, güvenli, yaratıcı ve çözüm odaklı bir firma olarak daha fazla kişiye hizmet sağlamak ve bunu yaparken kusursuz hizmeti sürekli yenileyerek ve geliştirmek değişmez ilkemizdir.

Misyonumuz

Türkiye’nin ihracatına ve ülke ekonomisine önemli katkı sağlamaya devam etmek ve bunu sağlarken de müşterilerimizin talep ettiği, beklediği değerleri kusursuz şekilde sağlamak öncelikli misyonumuzdur.

Ayrıca müşterilerimize zamanında, doğru, kaliteli ve düşük maliyetle dünya standartlarında hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak da önceliklerimiz arasındadır.

Teknoloji

Azim Çorap, sektördeki lider konumunu koruma ve sürekli gelişim sağlama vizyonuyla hareket eden bir şirkettir. İnovasyon ve teknolojiye olan bağlılığı, şirketin başarı hikayesini şekillendiren temel unsurlardan biridir. Azim Çorap, gerçekleştirdiği makine yatırımları ile en son teknoloji üretim araçlarını kullanma hedefini benimsemekte ve üretimde kalite standartlarını üst seviyede tutmaktadır.

Şirket, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, üretim süreçlerindeki verimliliği artırmak ve müşterilere en üst düzeyde hizmet sunabilmek adına sürekli olarak yeni teknolojileri entegre etmektedir. Azim Çorap, yatırım yaptığı son teknoloji üretim araçlarıyla birlikte üretim süreçlerini daha etkili ve verimli bir şekilde yönetme amacını taşır.