Azim Socks Logo L

About Us

Azim Socks Hakkında

Azim Socks

Azim Socks

Azim Socks San.Tic.Ltd.Sti. Since its establishment in 1974, Azim Socks has taken its place among the leading companies of the sector with its production capacity, qualified team, wide product range and creativity. Working in cooperation with leading brands with its name in international markets, Azim Socks has made this success sustainable by combining this success with respect for people and the environment, ethical working values and social responsibility understanding.
With this understanding, it still exports globally, especially to the UK, America and various European Union countries.

Years of Experience
0 +
Annual Production
0 M
Machine
0 +
Personal
0 +
Azim Socks

About Us

Vision

Increasing our competitiveness and always playing in the top ranks in the market share in Turkey and the world, contributing to the national economy with new investments and business opportunities we have established

Mission

Our primary mission is to continue to make a significant contribution to Turkey's exports and the national economy, and while doing so, to provide the values demanded and expected by our customers in a perfect way.

Technology

Its commitment to innovation and technology is one of the key elements shaping the company's success story. Azim Socks uses the latest technology production tools with its machinery investments.

Vizyonumuz

Rekabet gücümüzü arttırarak Türkiye ve dünyadaki pazar payında her zaman üst sıralara oynamak, yeni yatırımlarla ve kurduğumuz iş olanaklarıyla hem ülke ekonomisine katkı sağlamak hem de sahip olduğumuz marka değerini daha da yükseltmek şirket vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Çorap sektöründe kaliteli, güvenli, yaratıcı ve çözüm odaklı bir firma olarak daha fazla kişiye hizmet sağlamak ve bunu yaparken kusursuz hizmeti sürekli yenileyerek ve geliştirmek değişmez ilkemizdir.

Misyonumuz

Türkiye’nin ihracatına ve ülke ekonomisine önemli katkı sağlamaya devam etmek ve bunu sağlarken de müşterilerimizin talep ettiği, beklediği değerleri kusursuz şekilde sağlamak öncelikli misyonumuzdur.

Ayrıca müşterilerimize zamanında, doğru, kaliteli ve düşük maliyetle dünya standartlarında hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak da önceliklerimiz arasındadır.

Teknoloji

Azim Çorap, sektördeki lider konumunu koruma ve sürekli gelişim sağlama vizyonuyla hareket eden bir şirkettir. İnovasyon ve teknolojiye olan bağlılığı, şirketin başarı hikayesini şekillendiren temel unsurlardan biridir. Azim Çorap, gerçekleştirdiği makine yatırımları ile en son teknoloji üretim araçlarını kullanma hedefini benimsemekte ve üretimde kalite standartlarını üst seviyede tutmaktadır.

Şirket, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, üretim süreçlerindeki verimliliği artırmak ve müşterilere en üst düzeyde hizmet sunabilmek adına sürekli olarak yeni teknolojileri entegre etmektedir. Azim Çorap, yatırım yaptığı son teknoloji üretim araçlarıyla birlikte üretim süreçlerini daha etkili ve verimli bir şekilde yönetme amacını taşır.